Rugby in Roosendaal

Bestuur

Bestuur

Voorzitter: Pieter-Jan van Linden voorzitter@rugbyroosendaal.nl
Secretariaat: Kathinka Portier secretaris@rugbyroosendaal.nl
Penningmeester: Frederic Cornec  penningmeester@rugbyroosendaal.nl
Technische commissie: Jan Deijkers: tc@rugbyroosendaal.nl

Cluster Managers

Club Captain: Frank Snijders  Clubcaptain@rugbyroosendaal.nl
Financieren: Frederic Cornec  penningmeester@rugbyroosendaal.nl
OPS: Kathinka Schuengel secretaris@rugbyroosendaal.nl
PR Marketing: Marine LAIR marketing@rugbyroosendaal.nl
Rugby Technisch : Jan Deijkers: tc@rugbyroosendaal.nl
Teams: Carla Hommel: teams@rugbyroosendaal.nl
Facilitair: Jeroen Philippus : facilitair@rugbyroosendaal.nl 
Sponsoring: Stephan vd Woude sponsoring@rugbyroosendaal.nl

Lid worden

Rugby Clinics

Teams

Sponsors

Deze website maakt gebruik van Cookies meer informatie

Deze site is standaard ingesteld op 'cookies toestaan", om je de beste mogelijke blader ervaring te geven. Als je deze site blijft gebruiken zonder je cookie instellingen te wijzigen, of als je klikt op "Accepteren" hieronder, dan geef je toestemming voor het gebruik van Cookies.

Sluiten